Drugi Regentov dobrotvorni bal

11 dec 2019
Drugi Regentov dobrotvorni bal biće održan 13. decembra 2019. godine. Svi prihodi prikupljeni u toku večeri biće usmjereni za potrebe opremanja Dnevnog centra za djecu sa smetnjama u razvoju u Tivtu. Ovogodišnji bal podržali su Petite Geneve Petrović kao platinum sponzor, Universal Capital Banka kao bronzani sponzor te FreeJack, MonteFish, Vinarija Milović, Adriatic Marinas, PrintAll, Grand Park Hotel Rovinj, Zoran Radonjić u ulozi zvaničnog fotografa dok je Radio Televizija Crne Gore medijski pokrovitelj bala. Događaj godine okupiće predstavnike privrede, vladinih organizacija, diplomatskih misija i medija. Elegantu notu večeri donijeće renomirani gitarski duo Nikčević & Bulatović i muzička grupa ‘‘The Grupa,, zajedno sa nekim od najboljih plesača klasičnih i latino plesova na svijetu. Kai Dieckmann, generalni menadžer hotela ovim povodom je izjavio: „Čast nam je da ćemo drugi put za redom okupiti renomirane kompanije i pojedince sa kojima dijelimo viziju kvalitetnog života i zajednički kreiramo doprinos zajednici koju nazivamo svojim domom.  Zadovoljstvo nam je utkati tradiciju bala u bogat vez tradicija Tivta te sa radošću očekujemo još jednu elegantu veče za pamćenje koja će rezultirati vrijednom donacijom Dnevnom centru za djecu sa posebnim potrebama. Činjenica da ćemo i ove godine imati punu dvoranu govori u prilog ideji i viziji događaja.“ Prisutnima će biti dostupna i vrijedna tombola u sklopu koje će imati mogućnost da kupe lozove za nagrade u vidu smještaja u nekim od najprestižnijih hotela Evrope i regiona dok će aranžmane na obali donirati hotel Regent, Porto Montenegro i drugi partneri. Sva sredstva prikupljena prodajom tombola ući će u cjelokupan iznos donacije. Za gala večeru je potrebno izdvojiti 120 eura po osobi a gala večera i noćenje za dvoje iznose 300 eura.   post slika

Galerija