Filmsko veče na otvorenom u Tivtu

26 maj 2021

Opština Tivat i Sekretarijat za društvene djelatnosti pozivaju sve mlade da prisustvuju filmskoj večeri koja će se održati u petak, 28.05. sa početkom u 20:30h u Atrijumu ljetnikovca “Buća”, kada će biti prikazan film “Zemlja meda”. Ovaj film bio je nominovan za filmsku nagradu “Oskar” u 2020. godini, u kategoriji “najbolji dokumentarni film”.

Filmsko veče se organizuje u okviru društveno-odgovornog programa Evropske omladinske kartice (EYCA), koji se realizuje u partnerstvu NVO “Centar za omladinsku edukaciju”, Uprave za sport i mlade i Opštine Tivat. EYCA je u prethodnom periodu obezbijedila nabavku besplatnih EYCA kartica za mlade iz Tivta, a u toku je sprovođenje edukativnog programa koji obuhvata šest tematskih radionica u 2021. godini.

Napomena: Filmsko veče će se održati uz poštovanje svih epidemioloških mjera, a za sve učesnike i goste će biti obezbijeđene maske i sredstva za dezinfekciju.

post slika