Javni oglas za učesnike u popisu 2023 produžen do 9. oktobra

29 sep 2023

Popisna komisija Opštine Tivat produžila je rok za prijavu na Javni oglas za instruktore i popisivače koji će učestvovati u “Popisu stanovništva, domaćinstava i stanova 2023. godine”, zaključno sa 9. oktobrom 2023. godine. Svi zainteresovani učesnici/ce mogu se prijaviti najkasnije do navedenog datuma. Obavještenje se daje zbog zahtjeva kandidata za dodatnim rokom u cilju prikupljanja potrebne dokumentacije. Svi ostali uslovi iz Javnog oglasa ostaju neizmijenjeni.

Prijavu za učesnike/ce u popisu, kandidati i kandidatkinje mogu preuzeti ovdje.

Popunjena prijava za učesnike/ce u popisu i kompletna dokumentacija može se dostaviti lično (Opština Tivat, sala 15c, II sprat) ili poštom, zaključno sa navedenim datumom, u zatvorenoj koverti svakog radnog dana od 8 do 15 časova.

Javni oglas za ugovorno angažovanje učesnika/ca za sprovođenje Popisa stanovništva, domaćinstava i stanova koji će se održati od 1 – 15. novembra 2023. godine možete preuzeti ovdje.

Obavještenje o produženju roka za prijavu na javni oglas možete preuzeti ovdje.

post slika