Održana V sjednica SO Tivat

09 feb 2023

Na današnjoj, V sjednici Skupštine opštine Tivat kojom je predsjedavao predsjednik SO Miljan Marković, imenovani su članovi Opštinske izborne komisije i predstavnici Opštine u skupštini Turističke organizacije Tivat.

Opštinska izborna komisija na sjednici održanoj 30.01. utvrdila je da su Željku Komnenoviću i Vladimiru Arsiću istekli odbornički mandati prije vremena, te je podnijela predloge SO Tivat da se da se Petru Samardžiću i Ankici Bogdanović, sa koalicione liste Željko Komnenović – NP-DCG-DSS-ES, verifikuju mandati odbornika u Skupštini opštine Tivat.

Nakon usvajanja zapisnika sa III i IV sjednice, odbornici su izglasali Predlog Odluke o imenovanju Opštinske izborne komisije Tivat, u sljedećem stalnom sastavu: Marijana Nikolić – predsjednica, Jadranka Joksimović – članica, Melita Brkan – članica, Spasoje Ljesar – član, Radosav Tujković – član. Za sekretara OIK imenovana je Karolina Vučinović.

Većinom glasova prisutnih odbornika imenovani su predstavnici Opštine Tivat u skupštini Turističke organizacije Tivat: Ljiljana Perović, Jasna Kijac, Nikolina Banaš, Boris Minić, Dejana Bogdanović, Jelena Ćuk i Novica Radojičić.

Skupštinskom zasijedanju prisustvovalo je 30 odbornika, uz opravdano odsustvo odbornika Adrijana Vuksanovića i Andrije Petkovića. Za danas zakazanu VI sjednicu SO Tivat odbornici nisu usvojili predloženi dnevni red sa jednom tačkom, predlogom za razrješenje predsjednika Skupštine.

post slika

Galerija