OPŠTINA TIVAT PROMOVIŠE LPAM-a U SARADNJI SA NVO “MLADI BOKE ZAJEDNO” UMJETNIČKIM FESTIVALOM “ PRILIKA ZA SVE”

12 aug 2013

Projekat ,,Prilika za sve!''je projekat NVO Mladi boke zajedno koji se realizuje u saradnji sa opštinskom Kancelarijom za mlade i predstavlja umjetnički festival zamišljen kao žurka na plaži, gdje će talentovani mladi Tivta imati priliku da pokažu svoja djela: slike, fotografije kao I svoje glasovne mogućnosti.
Cilj projekta je stvaranje pozitivnog odnosa između mladih ljudi I organa lokalne samouprave, afirmišući što veći broj kreativnih mladih ljudi, kreiranje zanimljivog I zabavnog događaja za mlade u Tivtu.

Na platou između Gradske plaže I kafića ,,Lungo mare'', 12. Avgusta (ponedeljak) u 18 h počet će niz aktivnosti od dijeljenja brošure Lokalnog plana akcije za mlade opštine Tivat do izložbe fotografija ,umjetničkih slika, pjevanja ,slikarskih radova a za najmlađe su predviđene “tattoo” grafici na rukama. Za dobru atmosferu biće zadužen DJ Medo Mali.

post slika