Patricia Pobrić – Eko ambasador za 2023. godinu

29 dec 2023

Patricia Pobrić, menadžerka Opštine Tivat dobitnica je priznanja Eko Ambasador za 2023. godinu, koju dodjeljuje Agencija za zaštitu životne sredine Crne Gore. Nagrada se dodjeljuje pojedincima koji su se u tekućoj godini istakli svojim doprinosom u promociji ekoloških vrijednosti i održivih ideja, a Pobrić je jedina ovogodišnja dobitnica iz redova zaposlenih u javnoj administraciji.

Priznanje je ove godine dobilo deset pojedinaca, a dobitnici su odabrani uz pomoć prethodnih Eko Ambasadora, koji su bili uključeni u proces selekcije.

„Priznanje Eko Ambasadora predstavlja simbol predanosti i inspiracije u oblasti očuvanja prirode. Ovogodišnji dobitnici su svojim djelovanjem dokazali da pojedinci mogu imati značajan uticaj na zaštitu životne sredine, te da je svaki korak ka održivijoj budućnosti važan.“ – stoji u saopštenju Agencije.

post slika