POZIV ZA UČEŠĆE NA TRIBINI KOJA SE ODRŽAVA U OKVIRU KAMPANJE „PORESKI KARAVAN“

13 maj 2016

Opština Tivat obavještava sve zainteresovane strane (privrednike, samostalne preduzetnike, građane,…) da će se 17. maja u organizaciji Poreske uprave u saradnji sa Unijom poslodavaca Crne Gore i Opštinom Tivat održati edukativno-informativna tribina “Poreski karavan”. Tribina će se održati u Multimedijalnoj sali opštine Tivat sa početkom u 13:00 časova. Teme diskusije su: turizam, ugostiteljstvo, građevinarstvo.

Poreska Uprava Crne Gore svojim proaktivnim pristupom poreskim obveznicima organizuje predavanje s ciljem direktne razmjene informacija i rješavanja nedoumica u poreskoj politici i njenom sprovođenju koje imaju poreski obveznici.

Pozivaju se svi zainteresovani da prisustvuju predavanju i time pomognu i sebi i Poreskoj upravi Crne Gore u rješavanju eventualnih nedoumica na obostrano zadovoljstvo. Za sve dodatne informacije ili eventualna pitanja stojimo vam na raspolaganju. Kontakt: fintiv@t-com.me / 661-337.

AGENDA - dalje


SEKRETARIJAT ZA FINANSIJE I EKONOMSKI RAZVOJ