Predsjednik Opštine čestitao Arsenalu

30 maj 2023

Predsjednik Opštine Tivat Željko Komnenović čestitao je FK “Arsenal” Tivat osvajanje trećeg mjesta u 1. Crnogorskoj ligi i kvalifikacije za Evropu.

“U ime Opštine Tivat i u svoje lično, čestitam igračima, stručnom štabu i upravi Fudbalskog kluba Arsenal na osvojenom trećem mjestu u 1CFL i kvalifikacijama za Ligu Konferencija. Nakon istorijskog uspjeha prošle godine i odličnog nastupa u debitantskoj sezoni, stigli ste i do finala Kupa Crne Gore u kojem ste sinoć dostojno reprezentovali Tivat. Po prvi put u istoriji, naš grad ima svog predstavnika u kvalifikacijama za Evropu.

Hvala cijelom timu Arsenala na velikoj posvećenosti, ljubavi i radu koji stoje iza ovakvih rezultata sa kojima predstavljate naš grad. Tivat je zato uz vas svim srcem! Još jednom čestitam na svim ostvarenim rezultatima u protekloj sezoni i želim vam uspješan nastup na predstojećim kvalifikacijama za Ligu Konferencija.”

Predsjednik Opštine Tivat, Željko Komnenović

post slika