PREDSTAVNICA OPŠTINE TIVAT NA KONFERENCIJI “SMJESTIMO KORUPCIJU U MUZEJ”

01 okt 2018

Danas je u Podgorici održana Nacionalna konferencija „Smjestimo korupciju u muzej” u organizaciji Centra za građansko obrazovanje, a navedenu konferenciju otvorila je ministarka javne uprave Suzana Pribilović.  

Pored ministarke Pribilović, u uvodnom dijelu Konferencije prisutnima se, između ostalih, obratio Hermann Spitz, šef Sektora za saradnju u Delegaciji Evropske unije u Crnoj Gori. 

Cilj konferencije bio je razmjena informacija o primjeni antikorupcijskih politika na lokalnom nivou, u 23 crnogorske opštine i predstavljanje preporuka za dalje unaprijeđenje raspoloživih mehanizama za prevenciju i borbu protiv korupcije na lokalnom nivou.

Ispred Opštine Tivat, navedenoj konferenciji učestvovala je Jela Mrdak, rukovodilac Službe za unutrašnju reviziju.

post slika