Privremena obustava saobraćaja u ulicama Đačka, Luke Tomanovića, II Dalmatinske i 21. Novembra

28 maj 2024

Sekretarijat za saobraćaj i stambeno-komunalne djelatnosti Opštine Tivat obavještava javnost da će na osnovu Rješenja br. 16-341/24-upI-294 od 27.05.2024. godine, doći do privremene obustave saobraćaja u ulicama: Đačka (od JPU "Bambi" do raskrsnice sa ulicom Luke Tomanovića), Luke Tomanovića (od raskrsnice sa Đačkom ulicom do kružnog toka na magistralnom putu), II Dalmatinske (od kružnog toka na magistralnom putu do raskrsnice sa ulicom 21. Novembra) 21. Novembra (od raskrsnice sa ulicom II Dalmatinske do ulice “ulica Maršala Tita”- šetalište Pine - obala) zbog održavanja Međunarodne karnevalske povorke i Dječije karnevalske povorke organizovane od strane NVU "Maškarada" Tivat.

Privremena obustava saobraćaja će trajati 08.06.2024. godine od 19-22h, kao i  09.06.2024. godine od 18-21h.

Za vrijeme privremene obustave saobraćaja biće omogućen prolaz vozilima za hitne intervencije u slučaju potrebe.

Građanima zahvaljujemo na razumijevanju i želimo lijep provod.

post slika