Produžen javni oglas za učesnike u Popisu 2023 do 18. oktobra

13 okt 2023

Popisna Komisija Opštine Tivat obavještava javnost da se prijava kandidata za popisivače koji će učestvovati u “Popisu stanovništva, domaćinstava i stanova 2023” produžava do srijede 18. oktobra, zaključno sa ovim datumom.

Prijavu za učesnike/ce u popisu, kandidati i kandidatkinje mogu preuzeti ovdje.

Popunjena prijava za učesnike/ce u popisu i kompletna dokumentacija može se dostaviti lično (Opština Tivat, sala 15c, II sprat) ili poštom u roku od 10 dana u preciziranom periodu, u zatvorenoj koverti svakog radnog dana od 8 do 15 časova.

Javni oglas za ugovorno angažovanje učesnika/ca za sprovođenje Popisa stanovništva, domaćinstava i stanova koji će se održati od 1 – 15. novembra 2023. godine možete preuzeti ovdje.