Radna posjeta predstavnika PKCG

03 apr 2015

Delegacija Privredne komore Crne Gore, na čelu sa potpredsjednikom Stankom Zlokovićem, boravila je juče u radnoj posjeti opštini Tivat. U srdačnom razgovoru sa predsjednikom opštine Ivanom Novoselom, predstavnici PKCG su istakli svoje zadovoljstvo razvojem Tivta kao i aktivnostima koje je lokalna uprava preuzela u prethodnom periodu, prevashodno u oblasti unapređenja poslovnog ambijenta. Ocjenjeno je i  da postoji širok spektar aktivnosti za nastavak saradnje u narednom periodu između opštine i PKCG, a naročito u domenima zajedničkog apliciranja ka međunarodnim donatorima, edukacije privrednih subjekata sa područja naše opštine, kao i zajedničkog organizovanja poslovnih foruma i uključivanja privrednih subjekata iz Tivta u razne odbore koji djeluju u sklopu PK. Sastanku su pored Predsjednika prisustvovali i Zoran Petranović,  menadžer opštine kao i Petar Vujović, savjetnik predsjednika za ekonomski razvoj i međunarodne odnose.

SLUŽBA PREDSJEDNIKA

post slika