UČENICE IZ TIVTA NA DJEČIJOJ LIKOVNOJ KOLONIJI “SV. PANTELEJMON” U KARPOŠU

14 sep 2017

Predstavnice JU OŠ “Drago Milović”, Polina Lazarenko i JU SMŠ “Mladost”, Andrea Čavor, predvođene mentorkom, profesoricom likovne kulture, Milicom Krivokapić, uz organizacionu i finansijsku podršku opštinskog Sekretarijata za kulturu i društvene djelatnosti, otputovale su danas (14.09. ) u pobratimsku opštinu Karpoš, Makedonija, čije će biti gošće do 17.09.2017.godine.
Tokom boravka u Karpošu, zajedno sa predstavnicima iz ostalih pobratimskih opština, učestvovaće na tradicionalnoj, XI po redu, dječijoj likovnoj koloniji “Sv. Pantelejmon”, gdje će osim mogućnosti da pokažu svoj likovni talenat i da predstave svoj grad i školu u najljepšem svijetlu, imati priliku i da posjete kulturne znamenitosti i prirodne ljepote Karpoša.
Na ovaj način proširuju se oblici saradnje između dvije pobratimske Opštine.