Vaskrsnja cestitka Predsjednika Opštine

17 apr 2020

“U lično i u ime Opštine Tivat svim sugrađankama i sugrađanima pravoslavne vjeroispovijesti i svima koji slave, čestitam veliki hrišćanski praznik sa željom da dan hristovog vaskrsenja donese, prije svega zdravlje svima nama, potom mir i zadovoljstvo u porodicama.

Vaskrs je sada, možda više nego ikada, pravi trenutak za osnaživanje nade da će globalna pandemija koja je zadesila cijeli svijet proći što prije i sa što manje posljedica, čemu mogu doprinijeti samo naše zajedništvo, solidarnost i humanost.

Vaskrs je i prilika da se u svima nama još jednom probudi svijest da samo kao zajednica imamo snagu da prevaziđemo teškoće i gradimo Tivat nakon krize.

To je i trenutak da se prisjetimo i poželimo sve nabolje svima koji su u bolnicama, karantinima i izolaciji.

To je prilika i da se zahvalimo svim službama grada na predanosti u našoj zaštiti a posebno medicinskim radnicima kao prvoj liniji naše odbrane.

PREDSJEDNIK OPŠTINE

Dr Siniša Kusovac

post slika