Arhus karavan u Opštini Tivat – promocija novog zakona o upravljanju otpadom

05 jul 2024

Ministarstvo turizma, ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera, zajedno sa Agencijom za zaštitu životne sredine i Fondom za zaštitu životne sredine, u saradnji sa pet Arhus centara u Crnoj Gori pokrenulo je Arhus karavan sa ciljem podizanja svijesti građana o značaju uključenosti javnosti u očuvanju i poboljšanju kvaliteta životne sredine.

Jedna od ključnih tema Arhus karavana je promocija novog Zakona o upravljanju otpadom i upoznavanje javnosti o novinama koje Zakon propisuje.

Pozivaju se građani, privredna društva i nevladine organizacije da prisustvuju događaju u okviru Karavana koji će biti održan u Opštini Tivat (Multimedijalna sala), u petak, 12.07.2024. godine od 11 do 13 časova.

post slika