Boka Kotorska predstavljena na Sajmu turizma u Novom Sadu

01 dec 2023

Predsjednik opštine Tivat Željko Komnenović boravi u dvodnevnoj posjeti Novom Sadu, na poziv Pokrajinskog sekretarijata za privredu i turizam i uprave Novosadskog sajma, a povodom 54. Međunarodnog sajma turizma u ovom gradu. Boka Kotorska je regija partner ovogodišnjeg Sajma turizma i centralni je učesnik na događaju koji broji preko 200 izlagača iz zemalja regiona i Evrope.

Komnenović je prisustvovao dodjeli nagrada 54. Međunarodnog sajma turizma i svečanom otvaranju u četvrtak 30.novembra, a tom prilikom susreo se sa gradonačelnikom Novog Sada Milanom Đurićem.

Istog dana u večernjim satima predstavljena je Novogodišnja ponuda crnogorskih primorskih gradova. Međunarodnom sajmu turizma u Novom Sadu prisustvovali su predsjednik SO Tivat Miljan Marković, predsjednik opštine Herceg Novi Stevan Katić, predsjednik SO Herceg Novi Ivan Otović i potpredsjednik opštine Kotor Nebojša Ševaljević.

Novosadski sajam odvija se od 30. novembra do 2. decembra.

post slika

Galerija