Božićna čestitka Predsjednika opštine i Predsjednika SO Tivat

06 jan 2021

“Svim građankama i građanima koji Badnji dan i Božić obilježavaju i slave po julijanskom kalendaru, upućujemo iskrene čestitke. Najradosniji hrišćanski praznik povod je da se okrenemo porodici i najbližima, ali i da se podsjetimo izvornih hrišćanskih vrijednosti: tolerancije, pomirenja i oprosta. Samo tako razumjećemo druge i postati im bliži.

Neka dan proslave Hristovog rođenja u domove svih nas donese zdravlje, duhovni mir i trenutke radosti. Neka nam svjetlost Badnjeg dana i Božića ukaže na suštinski značaj zajedništva, nužnog da bismo u vremenu koje je pred nama napredovali i skladno živjeli.

"Mir Božji Hristos se rodi! Vaistinu se rodi!“

Željko Komnenović

Predsjednik opštine Tivat

&

dr Andrija Petković

Predsjednik SO Tivat

post slika