Brinić na okruglom stolu o javno-privatnom partnerstvu

05 jun 2024

Potpredsjednik opštine Tivat mr Jovan Brinić prisustvovao je dvodnevnom okruglom stolu na temu „Javno-privatno partnerstvo“. Događaj je organizovan od strane Ministarstva finansija, a u sklopu projekta „Jačanje transparentnog i odgovornog upravljanja javnim finansijama u Crnoj Gori“. Ovaj projekat podržan je od strane UNDP-a u Crnoj Gori i Ministarstva finansija Slovačke, a okuplja predstavnike lokalnih uprava, Privredne komore Crne Gore i Američke privredne komore.

Okrugli sto omogućio je razmjenu dobrih praksi i usvajanje naprednih modela saradnje u sferi javno-privatnog partnerstva, kroz dijalog sa profesionalcima u ovoj oblasti iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije.

Potpredsjednik Birnić inicirao je da se jedan od događaja koji su dio pomenutog projekta održi u Tivtu, te da se na taj način u dijalog i edukaciju aktivno uključe privrednici iz Tivta.

post slika

Galerija