Čestitka Dana opštine Tivat

21 nov 2019

Drage sugrađanke i sugrađani,

U ime Opštine Tivat i u svoje lično ime, najsrdačnije vam čestitam dan kada su naši preci, naši sugrađani, prije 75 godina Tivtom pronijeli plamen slobode i počeli razvoj grada na temeljima jedinstva, sloge i zajedništva.  Na ponos svih, to su i dalje naše osnovne tekovine.

Tivat je danas među najpoželjnijim mjestima za život, ali i investicije i razvoj. Taj balans mora ostati u dobroj harmoniji. Uprava grada je posvećena tom cilju.

Takođe, povodom rođendana, kolektivu Radio Tivta upućujem iskrene čestitke u ime Opštine Tivat i u svoje lično ime. Radio je najvažniji izvor informacija o Tivtu, medijski servis svih građana koji uživa povjerenje javnosti i drugih medija. Program radija je uvijek usmjeren na najznačajnija pitanja za život naših sugrađana.

PREDSJEDNIK OPŠTINE

dr Siniša Kusovac

post slika