ČESTITKA PREDSJEDNIKA OPŠTINE POVODOM DANA NEZAVISNOSTI

20 maj 2019

Drage sugrađanke i sugrađani,

U ime Opštine Tivat i u svoje lično, čestitam vam praznik, 21. maj, Dan nezavisnosti Crne Gore, jedan od najvažnijih datuma u istoriji Crne Gore.

Posljednjih 13 godina, Crna Gora smjelo i hrabro gradi budućnost, uz jasnu viziju da nastavi sa procesima demokratizacije i evroatlantskih integracija. Razvoj ekonomije, rast turizma, uređenje svih oblasti, samo su neki od ciljeva čije je ispunjenje počelo prije 13 godina.

Ponos i radost zbog ovako značajnog i velikog datuma, istovremeno moraju biti i podsjetnik da na putu daljeg napretka Crne Gore i Tivta nema zastajanja. Moderna, ekonomski razvijena i infrastrukturno unaprijeđena država, Crna Gora koja njeguje dobre međuljudske i međususjedske odnose, mora biti naš krajnji cilj na koji ovaj datum uvijek treba sve zajedno da nas podsjeti.

Neka je svim građanima Tivta i Crne Gore srećan Dan nezavisnosti!

Predsjednik Opštine Tivat

Dr Siniša Kusovac

post slika