Čestitka predsjednika opštine Željka Komnenovića, povodom Dana opštine Tivat

20 nov 2020

Dragi sugrađani,

Čestitam Vam 21. novembar, dan Opštine Tivat, koji slavimo u sjećanje na dan kada je Tivat oslobođen od okupatora, u suton jednog od najvećih svjetskih sukoba. Od tada, pa do danas, uvjerili smo se, Tivćanima ne manjka hrabrosti i slobodarskog duha. Čuvajmo taj plamen i za generacije koje dolaze.

Iskreno se nadam da će nam naredna godina, donijeti prijeko potrebno rješenje epidemiološke krize izazvane koronavirusom – kako bismo se vratili uobičajenim životnim tokovima, kako bismo ponovo osjetili sigurnost, kako bismo što prije dočekali kraj narastajuće ekonomske krize.

Dragi Tivćani, želim da naredni 21. novembar dočekamo u zdravlju, u slozi, društvenoj i finansijskoj stabilnosti, svjedočeći prosperitetu našeg grada i boljem životu svih nas. Čestitam i onim sugrađanima koji slave Aranđelovdan i Gospu od zdravlja!

Živjeli!

post slika