CITY GAMES NA PINAMA

25 jun 2019

Sportsko-zabavni projekat City games biće održan u ponedjeljak, 1. jula od 19.30 časova na gradskoj rivi Pine, u organizaciji kompanije Adria Events a u saradnji sa Opštinom Tivat - Sekretarijatom za mlade, sport i socijalna pitanja, Turističkom organizacijom Tivat i Brend New Tivat.

City Games upravo kreće u desetu sezonu održavanja. Neobični i već tradicionalni izazovi, timski rad, puno adrenalina, nezaboravni trenuci i veselje samo su dio City games igara koje ne treba propustiti! U novoj sezoni mnogo noviteta i razloga da svi budu dio City games projekta.

City Games će tokom ljeta obići Crnu Goru, Srbiju, Hrvatsku, Sloveniju i BiH, osnažujući prijateljstva i veze među gradovima i zemljama učesnicama.

Nakon završetka igara, na gradskoj Rivi Pine biće održan koncert beogradske grupe Iskaz. Početak koncerta je u 22 sata.

post slika