“CRNOGORSKI MEDIJSKI DIJALOZI” OVE GODINE U TIVTU

23 mar 2017

Povodom organizovanja X naučnog skupa "Crnogorski Medijski dijalozi", koji će se održati 26-28 maja, danas je u Tivtu potpisan memorandum o saradnji između Ministarstva kulture, Opštine Tivat i Međunarodnog naučnog časopisa "Medijski dijalozi".

Memorandum u ime Ministarstva kulture potpisao je mr Željko Rutović generalni direktor Direktorata za medije, u ime Opštine Tivat predsjednica opštine prof.dr Snežana Matijević, u ime Međunarodnog naučnog časopisa "Medijski dijalozi" glavni urednik dr Mimo Drašković.

Ispunjavanje obaveza iz Memoranduma će doprinijeti razvoju medijske naučne misli, snaženju medijske pismenosti i afirmaciji regionalne naučno-medijske saradnje.

Jubilarni X naučni skup će okupiti naučnike iz regiona u oblasti medija, sociologije, politikologije, a tema ovogodišnjeg skupa je "Postmoderni mediji-monolog ili dijalog".

post slika