Danas dodjela nagrada najboljim đacima

17 jun 2024

Opština Tivat i ove godine organizuje svečanu dodjelu nagrada đacima – dobitnicima diplome “Luča”, đacima generacije, kao i učenicima koji su postigli uspjehe na državnim i međunarodnim takmičenjima, sa područja opštine Tivat za školsku 2023/24. godinu.

Svečani prijem u organizaciji Sekretarijata za društvene djelatnosti, biće upriličen danas /ponedjeljak, 17. jun/ u 18h u Muzičkoj školi Tivat. Nastupiće orkestar Muzičke škole Tivat pod dirigentskom palicom prof Martine Vuksanović.

“Po prvi put ove godine nagrade najboljima, na jednom mjestu uručiće Opština Tivat i sve tivatske škole, pa će ovaj događaj ujedno biti promocija izuzetnih akademskih rezultata i talenta” – naglasila je sekretarka društvenih djelatnosti Olivera Mišković Vidojević.

Događaj će biti otvoren za članove porodice.

post slika