DELEGACIJA OPSTINE TIVAT U POSJETI SREMSKIM KARLOVCIMA

26 sep 2016

Delegacija opštine Tivat na čelu sa predsjednicom opštine prof.dr Snežanom Matijević i potpredsjednikom opštine Dejanom Maslovarom, boravila je proteklog vikenda (24. i 25. septembar) u dvodnevnoj posjeti pobratimskoj opštini Sremski Karlovci, a povodom berbe grožđa koja se svake godine svečano obilježava. Tokom ove posjete čelnici tivatske opštine imali su čast upoznati se sa novoizabranim predsjednikom opštine Sremski Karlovci, Nenadom Milenkovićem i njegovim saradnicima.
Izuzev protokolarnih sastanaka, za delegaciju iz Tivta upriličen je i obilazak same manifestacije, mnogobrojnih institucija od velikog kulturnog i istorijskog značaja. Delegaciju iz Tivta je primio i Miodrag Kankaraš, generalni konzul Crne Gore u Srbiji, sa sjedištem u Sremskim Karlovcima.
Posjeta Sremskim Karlovcima nastavak je dugogodišnje bliske saradnje dvije pobratimske opštine, koja će u narednom periodu biti nastavljena i intezivirana.

Delegacija opstine Tivat sa generalnim konzulom CG u Srbiji

 

post slika