DELEGACIJA OPŠTINE TIVAT U POSJETI UBU

08 sep 2017
Delegacija Opštine Tivat boravi danas (petak, 08. septembar) u jednodnevnoj posjeti pobratimskoj opštini Ub, u Srbiji. Delegaciju opštine Tivat čine poptredsjednici opštine Dejan Maslovar  i Ilija Janović i sekretarka Sekretarijata za uređenje prostora i izgradnju objekata Tamara Furtula, a ugostio ih je predsjednik opštine Ub Darko Glišić sa saradnicima.
Nakon zvaničnog susreta predstavnika dvije opštine, domaćini su upriličili obilazak Uba i okolnih mjesta od kulturno-istorijskog značaja. Delegacija iz Tivta zahvalila se domaćinima na lijepom i srdačnom prijemu, izražavajući nadu u uspostavljanje intezivnije saradnje dvije pobratimske opštine.
Povelja o bratimljenju Tivta sa opštinom Ub u Srbiji. potpisana je na svečanoj sjednici Skupštine opštine povodom Dana opštine Tivat 2014. godine.
post slika