DELEGACIJA OPŠTINE TIVAT U POSJETI SREMSKIM KARLOVCIMA

12 sep 2017

Tradicionalna “Karlovačka berba grožđa” u opštini Sremski Karlovci nije izostala ni ove godine. Tim povodom delegacija opštine Tivat, koju su činili potpredsjednici Dejan Maslovar i Ilija Janović, kao i sekretarka Sekretarijata za uređenje prostora i izgradnju objekata Tamara Furtula, proteklog vikenda (8. i 9. septembra) posjetili su ovaj pobratimski grad.

Predsjednik opštine Sremski Karlovci Nenad Milenković i njegovi saradnici ugostili su članove tivatske delegacije u svečanoj opštinskoj sali. Prema riječima domaćina ovaj susret je još jedan događaj kojim se učvršćuju prijateljski odnosi i ostvaruje konstruktivna saradnja Tivta i Sremskih Karlovaca.
Delegaciju opštine Tivat primio je i Miodrag Kankaraš, generalni konzul Crne Gore u Srbiji, sa sjedištem u Sremskim Karlovcima.

post slika