DJECA TIVTA ČESTITALA NOVU GODINU PREDSJEDNIKU OPŠTINE

26 dec 2019
Na prijemu koji je danas (26.12.2019. godine) organizovan u prostorijama Opštine Tivat, djeca Tivta, učenici tivatskih škola i mališani vrtića, razmijenili  su  sa predsjednikom  opštine Tivat, dr Sinišom Kusovcem, novogodišnje čestitke. Ovaj događaj tradicionalno, već 20 godina, organizuje NVU “Djeca Tivta” u saradnji sa Sekretarijatom za kulturu i društvene djelatnosti Opštine Tivat. “Vama i vašim saradnicima želimo srećnu i uspješnu  Novu Godinu, punu zdravlja, radosti  i osmjeha. Zahvaljujemo vam na dosadašnjoj podršci  i razumijevanju, koja će se, nadamo se nastaviti i ubuduće” , poručili su iz NVU “Djeca Tivta”. Predsjednik opštine pozdravio je najdraže goste:  “ Vi, kao dječiji svijet, treba da budete sve bolji i bolji, treba da učite i da radite, iz razloga jer je taj svijet unikatni svijet, svijet koji treba da se pazi, da se njeguje i u koji treba da se ulaže. Opština Tivat u tom dijelu može da pomogne ulaganjem u osnovne i srednje škole, da vam se stvore svi osnovni preduslovi za vase učenje i rad. Mi iz lokalne uprave vam želimo da imate dimenziju i rasta i razvoja, a na nama je da vam to omogućimo.” U ime Sekretarijata za kulturu i društvene djelatnosti djecu je pozdravila sekretarka, mr Dubravka Nikčević,  koja je ovom prilikom izjavila “ Sekretarijat može da istakne da je imao jako intezivnu i uspješnu komunikaciju sa vaspitnim i  obrazovnim  ustanovama. Mnogo toga smo uradili kada je u pitanju podrška obrazovnim ustanovama u cilju podizanja kvaliteta nastavnog procesa, kao i kada su u pitanju vannastavne aktivnosti.”  Nikčević se ovom prilikom zahvalila Slavici Vulanović, predsjednici NVU “Djeca Tivta” na izuzetnoj saradnji. Prijemu su pored mališana iz JPU “Bambi” i učenika OŠ “Drago Milović”, OŠ “Branko Brinić”, SMŠ “Mladost”, “Muzičke škole Tivat” ,  prisustvovali direktori i nastavnici pomenutih vaspitno-obrazovnih ustanova, a ispred NVU “Djeca Tivta” Slavica Vulanović, koji su istakli odličnu saradnju koju imaju sa Opštinom Tivat.   post slika

Galerija