Donacija kompanije Adriatic Marinas

17 mar 2014

Kompanija Adriatic Marinas donirala je informatičku mrežnu opremu u maloprodajnoj vrijednosti od 1.000 eura Sekretarijatu za informacione sisteme i zajedničke poslove Opštine Tivat. U pitanju su dva mrežna uređaja ukupnog priključnog kapaciteta do 50 uređaja. 
Sekretar Sekretarijata za informacione sisteme i zajedničke poslove Opštine, Goran Božović je istakao da će mrežna oprema biti iskorištena za širenje interne IT mreže, i zahvalio kompaniji Adriatic Marinas na orjentisanosti ka lokalnoj zajednici, kada je ova donacija u pitanju, ali i kompletna saradnja Porto Montenegra i Opštine Tivat.
Ovakva informatička mrežna oprema se koristi u velikim korporacijskim sistemima kao što su lokalne uprave, ministarstva, obrazovne ustanove i slično.

   

 

 

post slika