DONACIJA OPŠTINE TIVAT VRTIĆU U DONJOJ LASTVI

07 maj 2019

U okviru redovne saradnje Sekretarijata za kulturu i društvene djelatnosti Opštine Tivat sa vaspitno-obrazovnim ustanovama, sekretarka Sekretarijata mr Dubravka Nikčević i samostalna savjetnica za obrazovanje Kristina Petrović posjetile su danas JPU ”Bambi” u Donjoj Lastvi , gdje su održale sastanak sa direktoricom vrtića Katarinom Hercegovac. Tom prilikom uručeni su harmonika i multifunkcionalni štampač, koji su bili neophodni za poboljšanje kvaliteta rada u ovom vrtiću.

Na sastanku je direktorica vrtića istakla tekuće aktivnosti kao i potrebe JPU „Bambi” i izrazila zahvalnost za dosadašnju podršku Opštine i Sekretarijata. Sekretarka Nikčević je naglasila da će Opština Tivat kao i resorni sekretarijat u okviru svojih nadležnosti i mogućnosti, nastaviti da učestvuju u obezbjeđivanju uslova za rad ove ustanove.

post slika