Donatorsko veče posvećeno štićenicima djecijeg doma „Mladost“ u Bijeloj

24 aug 2011

Predstavnik Opštine Tivat – Petar Vujović,  učestvovao je na donatorskoj večeri posvećenoj štićenicima dječijeg doma „Mladost“ u Bijeloj koja se sinoć održala na bazenu „Lido Mar“ u marini Porto Montenegro. Dajući svoj puni doprinos kao i uvijek do sada, Opština Tivat je pokazala senzibilitet i društvenu odgovornost  kada je u pitanju ova i manifestacije sličnog tipa. I u buduće ćemo sa zadovoljstvom podržati sve akcije usmjerene ka bolnicama, dječijem domu u Bijeloj, domu straih u Risnu, te ostalim socijalno ugroženim kategorijama i ustanovama.

Zvanice donatorske večeri pozdravili su direktor Doma „Mladost“, Borislav Đukanović, izvršni direktor „Adriatik Marinas“, Oliver Korlet i savjetnik predsjednika tivatske opštine Miodraga Kankaraša, Petar Vujović. Nakon modne revije Verice Rakočević i Boška Jakovljevića goste na bazenu „Lido Mar“ zabavljali su Sergej Ćetković i Milica Minić.

post slika