Drugi sastanak upravnog odbora projekta „Zero Waste-net for events and festivals”

13 maj 2013

Članovi opštinskog tima za pisanje i implementaciju projekata, Dubravka Koparan, Zvonimir Dubravčić i Ivona Petrović, prisustvovali su drugom sastanku upravnog odbora projekta „Zero Waste-net for events and festivals” koji finansira Evropska unija u sklopu IPA Adriatic programa.  Sastanak je održan 08. i 09. maja u Draču, Albanija, a prisustvovalo je oko 20 predstavnika partnerskih organizacija ovog projekta iz Italije, Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine, Albanije i Crne Gore.

Prisutnima je dobrodošlicu poželio predsjednik regionalnog savjeta Drača Armand Teliti. Svrha sastanka je bila diskusija u vezi sa do sada implementiranim aktivnostima. Takodje, razradjen je akcioni plan projekta za naredni period.
Planirano je da se treći sastanak upravnog odbora održi u Tivtu krajem oktobra.
Ukupan budžet projekta “Zero Waste” iznosi 1.356.944,88 eura, od čega Opštini Tivat pripada 107.930.00 eura.