ČESTITKA PREDSJEDNIKA

05 jan 2015

Drage sugrađanke i sugrađani,
U ime Opštine Tivat i svoje lično, povodom nastupajućeg najradosnijeg hrišćanskog praznika, Božića, svim vjernicima pravoslavne vjeroispovjesti želim da uputim iskrene čestitke. Božić je praznik rađanja, života i stvaranja. Dan kada treba svi da zastanemo i okrenemo se istinskim vrijednostima a to je, prije svega, porodica koja je osnova svake zdrave i napredne zajednice. Neka nam ovaj praznik mira i ljubavi ojača vjeru u bolju budućnost, ulije dodatni optimizam, životnu i radnu energiju. Želim da Božić provedete u zdravlju sa najbližima, ispunjeni radošću, u skladu sa narodnim i vjerskim običajima, kao i tradicijom koja krasi naš narod.
Sa željom da vam praznični duh unese u domove mir i spokoj, HRISTOS SE RODI!

Predsjednik Opštine Tivat
Ivan Novosel