ETIČKA KOMISIJA ORGANIZUJE AKCIJU BIRAMO NAJLJUBAZNIEG SLUŽBENIKA/CU ZA 2015.GODINU „LJUBAZNOST OD MENE POČINJE“

23 jun 2015

Kao i prošle dvije godine Etička komisija za lokalne službenike i namještenike organizuje kampanju biramo najljubaznijeg službenika/cu „Ljubaznost od mene počinje“ u 2015 g. Ove godine odlukom Etičke komisije za službenike i namještenike kreće se sa kampanjom ranije, kako bi se i tokom sezone obuhvatio veći broj građana koji mogu glasati. Akcija će trajati do Svjetskog dana ljubaznosti 13.novembra 2015 kada je i planirano proglašenje i uručivanje plakete i nagrade.
Učestvuju svi službenici i namještenici u institucijama kojima je opština Tivat osnivač i to: Komunalno, Vodovod, Centar za kulturu, Radio Tivat, Turistička organizacija, opština Tivat i Sportska dvorana Župa. U specijalno napravljenim kutijama koje su prošle godine postavljene u svim gore navedenim institucijama od sjutra mogu glasati svi građani Tivta.
Glasački listići takođe će biti dostupni u svim ovim organizacija koje popunjavaju zainteresovani građani anonimno.

Predsjednica     
mr Darka Ognjanović
post slika