FK Arsenal potpisao prvi sponzorski ugovor kao prvoligaš

17 jun 2022

FK Arsenal potpisao je danas novi sponzorski ugovor, prvi kao prvoligaš, i to sa kompanijom “Salon Prive” iz Tivta. Ugovor su potpisali Dejan Kandić, predsjednik Arsenala i generalni menadžer kompanije Stefan Blečić i organizacioni direktor Gustav Sander.

Predsjednik FK Arsenal Dejan Kandić istakao je nakon potpisivanja da je zadovoljstvo da je i kompanija Salon Prive dala podršku klubu i, uz druge sponzore, dala doprinos da klub na najbolji mogući način igra prvu ligu.

On je izrazio nadu da će i ostale kompanije slijediti primjer firme Salon Prive, te da će FK Arsenal uspjeti da napravi jak sponzorski pul koji će dovesti klub na staze uspjeha.

Stefan Blečić, generalni menadžer kompanije “Salon Prive” zahvalio se FK Arsenal jer je ostvario najveći uspjeh u bogatoj klupskoj istoriji, plasman u Prvu ligu, a za to je imao i podršku ove kompanije.

post slika

Galerija