HVALA SVIMA ZA USPJEŠNO ZAVRŠEN SEDMI NOVOGODIŠNJI HUMANITARNI BAZAR “DAN OTVORENOG SRCA”

25 feb 2016

Sedmi humanitarni Novogodišnji BAZAR 2015 završen je u utorak 22 decembra u organizaciji Opštine Tivat , Crvenog Krsta i Organizacije žena Tivta .Konačan iznos prikupljenih sredstava je 3567.65 eura.
Odlukom Organizacionog odbora 2000 eura biće donirano opremanju Dječijeg dispanzera tivatskog Doma zdravlja, 
a 1 567.65 biće uplaćeno djevojčici Mariji Kovačević, za liječenje.

 

Na bazaru je učestvovalo 40 štandova :
- Stari Bazarci ,OŠ Drago Milović, Centar za socijalni rad, , NVO Alernativni kreativni centar Pravi put, Kancelarija za Rome i Egipćane, Dom zdravlja Tivat , Organiizacija žena Tivta, Crveni krst, Omladinski klub, Miko Photography i VladoHairDesign , ZOPT, Decupage by Mrdak, Hrvatska nastava u CG OŠ Branko Brinić, SMŠ Mladost, Kolo srpskih sestara, Knightsbridge Schools International Montenegro , III 4/Nevenka Saveljić , Muzička škola, Opština Tivat, Zeleni Tim, Harlekin, Meštrine , Snežana Dimić , Minjon, Radionica, I4 tombola, TEA GALLERY, Vodovod, JU Vrtić Bambi, Ana Marija Šupić, Turistička organizacija, NVO Evropski dom, Nada Bulatović, Theodorus, Teglice Želja, Radonić Tanja, ATHENS ART, KZD Napredak, Hotel PINE, 
Opština Tivat, Crveni krst i Organizacija žena Tivta se zahvaljuju donatorima koji su u opštinu do dana održavanja Novogodišnjeg humanitarnog Bazara dostavili robu, artikle i svoje proizvode :Cungu DO , Dječijem savezu Tivta, Tivatskim pčelarima, Arsenal Elektro ,
Kao i logistici od Maslinarskog društva , DOO Komunalnog preduzeća, Radio Tivta, zatim građanima, institucijama, preduzetnicima, nevladinim organizacijama i mladim volonterima Omladinskog kluba , koji su nesebično pomogli u organizaciji ove humanitarne akcije.

post slika