INFO SASTANAK O INTERREG IPA PROGRAMU

09 mar 2018

Ministarstvo evropskih poslova, u saradnji sa Filijalom Zajedničkog sekretarijata za INTERREG-IPA program prekogranične saradnje za Hrvatsku, Bosnu i Hercegovinu i Crnu Goru 2014-2020, u ponedeljak, 12. marta u 11:00 časova, organizuje informativni sastanak u multimedijalnoj sali Opštine Tivat. Cilj je što veća promocija Programa i jačanje kapaciteta potencijalnih korisnika za pripremu prijedloga projekata.

Opština Tivat poziva sve zainteresovane da uzmu učešće na ovom sastanku kako bi se detaljno informisali o mogućnostima finansiranja projekata, tematskim prioritetima, pravilima sprovođenja i svim drugim relevantnim pitanjima u okviru INTERREG-IPA  programa prekogranične saradnje za Hrvatsku, Bosnu i Hercegovinu i Crnu Goru 2014-2020.

Info sastanci biće organizovani u većini crnogorskih opština, a u susret objavi Drugog poziva za dostavljanje prijedloga projekata, koji se očekuje u drugom kvartalu 2018. godine.