INTERESOVANJE ZA TIVAT I IZ DIJASPORE

13 mar 2013

O tome da mnogi Tivat u sebi nose i onda kada  iz njega odu svjedoči djelo jednog Banjalučanina. Naime, Ognjen Gavrić živi u Banjaluci, a prema njegovim riječima, za naš grad je jako vezan. Vođen saznanjem da njegovi sugrađani nisu dovoljno upoznati sa Tivtom i sa željom da to promijeni, Ognjen je uradio prezentaciju našeg grada.
U mejlu koji je poslao našoj Opštini Ognjen piše: „Pročitao sam vaš Strateški plan razvoja Tivta i oduševio sam se planom turističkog razvoja, jer sam jako vezan za grad i porodično i kao bivši učenik SŠ "Mladost" generacija  92.”

Možemo slobodno reći da je predstavio Tivat na pravi način. Ostaje da se Ognjenu zahvalimo od srca i poželimo da se brzo vrati gradu koji ga inspiriše...

KABINET PREDSJEDNIKA

Prezentacija - detaljnije