IX NOVOGODIŠNJI HUMANITARNI BAZAR „DAN OTVORENOG SRCA“

19 dec 2017

Pozivamo vas da sjutra, u srijedu 20. decembra 2017. godine od 11 časova, na trgu Magnolija u Tivtu, prisustvujete IX Novogodišnjem humanitarnom bazaru pod nazivom „Dan otvorenog srca“, u organzaciji Opštine Tivat - Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja, Organizacije žena Tivat i Crvenog Krsta Tivat. Shodno Odluci Organizacionog odbora bazara, čiji se sastanak održao danas, sva prikupljena sredstva idu u dobrotvorne svrhe, odnosno 50% prikupljenih sredstava namijenjena su liječenju dvogodišnjeg Luke Marića, a 50% sredstava za liječenje petogodišnjeg Save Rilija.

Pozivamo sve građane i goste Tivta da posjete bazar, učestvuju u prikupljanju navedenih sredstava, te se provedu uz bogat zabavni i muzički program:

-       Hor i orkestar OŠ “Drago Milović”

-       Bend Omladinskog kluba

-       Vrtić “Bambi”

-       Solistkinja Dora Štampić

-       Solistkinja Rezeda Valejeva

-       Solistkinja Jelena Krivokapić

-       Modni klub “Modest”

-       Plesni klub “Bellissima”

-       Plesni studio Enigma

Dobrodošli.

post slika