IZGRADNJA ATMOSFERSKE KANALIZACIJE I NOVE ULICE NA SELJANOVU

14 aug 2019

Mjesna zajednica Seljanovo uskoro će dobiti atmosfersku kanalizaciju za šta je Opština Tivat opredijelila 155.658,14€. Izvođač radova, kompanija Avio Petrol doo iz Podgorice dužna je da radove završi u roku od 45 dana od dana uvođenja u posao.

Izvođač je obavezan dasprovede pripremne i zemljane radove, betonske, instalaterske, ali i ispitivanje kanalizacionog cjevoda te uradi projekat izvedenog stanja na osnovu geodetskih snimanja.

Dužan je da asfaltira postojeće saobraćajnice nakon montaže i zatrpavanja cjevovoda, i izradi kanalske porečne slivničke rešetke za prihvat atmosferskih voda.

Opština Tivat je raspisala i javni poziv za izbor izvođača radova na izgradnji nove saobraćajnice na Gornjem Seljanovu, vrijedan 380 hiljada eura. U pitanju je nova ulica dužine oko 300 metara na Seljanovu a rok za dostavljanje ponuda je 22.avgust.

SLUŽBA PREDSJEDNIKA OPŠTINE