Javna rasprava – elaborat o procjeni uticaja na životnu sredinu za čišćenje lučice Kalimanj

29 jan 2020

Direkcija za investicije Opštine Tivat podnijela je, Agenciji za zaštitu prirode i životne sredine iz Podgorice, zahtjev za davanje saglasnosti na Elaborat procjene uticaja na životnu sredinu za čišćenje lučice Kalimanj, opština Tivat.

Dostavljeni Elaborat možete pogledati u prostorijama Agencije za zaštitu prirode i životne sredine, Ulica IV proleterske 19, II sprat, kancelarija broj 216 ili u Sekretarijatu za planiranje prostora i održivi razvoj Opštine Tivat, radnim danima od 8 do 11 časova, kao i na veb-sajtu Agencije za zaštitu prirode i životne sredine www.epa.org.me ili veb-sajtu Opštine Tivat www.opstinativat.me.

Rok trajanja javne rasprave i dostavljanje primjedbi i mišljenja u pisanoj formi, na adresu Agencije za zaštitu prirode i životne sredine, je do 26.02.2020.godine.

Javna tribina o predmetnom Elaboratu održaće se Multimedijalnoj sali Opštine Tivat, dana 21.02.2020.godine, sa početkom u 10 časova.

Elaborat - pdf