Javni oglas za učesnike u popisu 2023

22 sep 2023

Popisne komisije Opštine Tivat danas je raspisala javni oglas za instruktore i popisivače koji će učestvovati u “Popisu stanovništva, domaćinstava i stanova 2023. godine”. Javni oglas traje deset dana od dana objavljivanja u dnevnoj štampi i drugim kanalima informisanja. Spisak kandidata za instruktore biće objavljen 11. oktobra 2023. godine, a spisak kandidata za popisivače 16. oktobra 2023. godine.

Prijavu za učesnike/ce u popisu, kandidati i kandidatkinje mogu preuzeti ovdje.

Popunjena prijava za učesnike/ce u popisu i kompletna dokumentacija može se dostaviti lično (Opština Tivat, sala 15c, II sprat) ili poštom u roku od 10 dana u preciziranom periodu, u zatvorenoj koverti svakog radnog dana od 8 do 15 časova.

Javni oglas za ugovorno angažovanje učesnika/ca za sprovođenje Popisa stanovništva, domaćinstava i stanova koji će se održati od 1 – 15. novembra 2023. godine možete preuzeti ovdje.

post slika