Kancelarija za prevenciju narkomanije

20 apr 2011

 Kancelariju za prevenciju narkomanije posjetili su učenici OŠ "Drago Milović" sa svojim profesoricama Mladenom Soldat i Radović Milenom. Učenici su inače učesnici radionica koje sprovodi Kancelarija za prevenciju narkomanije kao jednu od svojih redovnih aktivnosti u saradnji sa svojim spoljnim saradnicima . Kordinatorka Kancelarije za prevenciju narkomanije Darka Ognjanović upoznala je učenike  sa razvojnim putem Kancelarije za prevenciju narkomanije, realizovanim aktivnostima I planovima za ubuduće. Učenici su  izveli i  jedan   igrokaz  na temu  " Bolesti zavisnosti" gdje su pokazali da  njihova kreativnost  i rad Imaju mnogostruki cilj a to je razvoj svijesti o bolestima zavisnosti  I njihovim pogubnim efektima, Kao i načinima izlaska iz te situacije.

post slika