Komnenović čestitao novom predsjedniku Crne Gore Jakovu Milatoviću

03 apr 2023

Predsjednik Opštine Tivat Željko Komnenović čestitao je Jakovu Milatoviću pobjedu na izborima za predsjednika Crne Gore, uz poruku da je vrijeme za prosperitet, pomirenje i zajedništvo.

“Ispred Opštine Tivat i u svoje lično ime čestitam Vam ubjedljivu pobjedu na predsjedničkim izborima. Građani Tivta su Vas podržali u velikom broju i tako učestvovali u sveukupnoj, istorijskoj pobjedi cijele Crne Gore. Želim Vam da budete predsjednik svih građana Crne Gore, koji će svojim djelovanjem donijeti napredak, ekonomski prosperitet i insistirati na prevazilaženju podjela i pomirenju koje je našem društvu neophodno. Građani su glasali za promjene i poslali jasnu poruku, da je konačno došlo vrijeme da se svi zajedno okrenemo novim temama, onim od životnog značaja, koje nas vode ka prosperitetu, zajedništvu i razvoju. Tivat će Vam na tom putu dati punu podršku” – poručio je Komnenović.

post slika