Uređenje javnog prostora i postavljanje pres kontejnera u Njegoševoj ulici

05 apr 2023

DOO „Komunalno“ Tivat jutros je započelo radove na pripremi terena za postavljanje novog pres kontejnera u Njegoševoj ulici, pored trafo stanice, a iza Erste banke. Radovi uključuju betoniranje postolja za kontejner i platoa gdje će se postaviti mreže za karton i Pet ambalažu, i urediti prostor za odlaganje gabaritnog i zelenog otpada. Pres kontejner je zapremine 7 kubika i može da zamijeni 40 običnih kontejnera od 1.1m3.

Po nalogu komunalne policije, radnici DOO “Komunalno” su pristupili detaljnom čišćenju tog prostora i uklanjanju stvari i predmeta koje su neodgovorna lica odlagala na istom. Iz Direkcije za investicije Opštine Tivat najavljuju da će, nakon završetka svih navedenih radova, pristupiti adekvatnom uređenju te javne površine u samom centru grada.

post slika

Galerija