Komnenović ugostio Ivana Strugara i Boška Pavićevića

18 apr 2024

Opština Tivat podržaće Prvenstvo Crne Gore u kik boksu

U susret Prvenstvu Crne Gore u kik boksu, koje će se 27. aprila održati u Tivtu, predsjednik opštine Tivat Željko Komnenović, ugostio je Ivana Strugara, proslavljenog crnogorskog sportistu i predsjednika Kik boks saveza Crne Gore, sekretara Saveza Marka Perovića i predsjednika tivatskog kik boks kluba “Rebel” Boška Pavićevića.

Opština Tivat i ove godine podržava državno prvenstvo u kik boksu, koje će, po riječima organizatora okupiti oko 150 takmičara. Pedsjednik opštine najavio je svoje prisustvo na samom takmičenju.

Ove godine takmičenje je masovnije i nadamo se fer i kvalitetnim borbama”, istakao je Strugar pozivajući sve koji uživaju u borilačkim sportovima da dođu i prate takmičenje. Prvenstvo će se održati u Sportskoj dvorani “Župa” sa početkom u 11h, a dio takmičenja će prenositi televizija MNE sport.

“Osim što nastavljamo da radimo na promociji sporta, na druženju i okupljanju mladih koji se bave borilačkim sportovima, samom takmičenju smo dali i human karakter, na način što će svi gledaoci i učesnici imati mogućnoost donacije za potrebe JU Dnevni centar za djecu i mlade sa smetnjama i teškoćama u razvoju, Tivat – najavio je Pavićević I pozvao sugrađane da svojim dolaskom podrže manifestaciju.

Organizatori takmičenja su Kik boks savez Crne Gore i Kik boks klub “Rebel” iz Tivta.