KONFERENCIJA ZA NOVINARE POVODOM POČETKA MANIFESTACIJE „NOVEMBARSKI DANI“

29 okt 2019

Konferencija za novinare povodom početka manifestacije „Novembarski dani“ kojom se tokom sljedećeg mjeseca obilježava oslobođenje Tivta i Dan Opštine, 21. novembar, biće održana u srijedu, 30. oktobra u 10 časova u galeriji JU Muzej i galerija u Tivtu.

Tom prilikom novinarima će se obratiti predsjednik Opštine Tivat, dr Siniša Kusovac, sekretarka za kulturu i društvene djelatnosti Dubravka Nikčević, sekretarka za mlade, sport i socijalna pitanja Darka Ognjanović i Petar Vujović, sekretar za turizam i preduzetništvo.

Na konferenciji će govoriti i direktorica JU Muzej i galerija, Jelena Bošković, a biće predstavljene i aktivnosti Centra za kulturu Tivat.

Pozivamo medije da izvještavaju sa događaja.

post slika