Mališani iz Bijele gosti Tivta tokom dječijeg novogodišnjeg dana

09 dec 2019

Mališani iz Dječijeg doma „Mladost“ Bijela u Herceg Novom biće gosti Tivta 29.decembra, tokom dječijeg novogodišnjeg dana čiji su generalni pokrovitelji opštinska preduzeća i ustanove Vodovod i kanalizacija, Autobuska, Parking servis, DOO Komunalno i SC Župa. U okviru programa predviđen je koncert i nastup Leontine, Minje Subote i njihovih gostiju.

Oko 40 mališana iz Bijele uživaće u cjelodnevnom programu za djecu, u okviru „Zimske bajke 2020“, na inicijativu Turističke organizacije Tivat i kabineta predsjednika Opštine dr Siniše Kusovca koju su podržala opštinska preduzeća i ustanove.

„Pošto smo osmislili program za sve ukuse i uzraste, željeli smo da nekako u Zimskoj bajci učestvuju i mališani iz doma Mladost. Svjesni da ih u decembru u znak pažnje posjećuju mnoge kompanije i ustanove, odlučili smo da im omogućimo da budu dio praznične čarolije, i sa svojim vaspitačima budu gosti Tivta tokom cjelodnevnog programa koji će prirediti Leontina i Minja Subota. Uprava doma je rado prihvatila inicijativu koju su podržala opštinska preduzeća kao generalni sponzori događaja, a svi se veoma radujemo ovoj posjeti“, saopštila je Gabrijela Glavočić, direktorica TO Tivat.

Pored tradicionalnog koncerta Leontine sa gostima, tog dana djeda Mraz će dijeliti paketiće djeci na rivi Pine, a cijeli Tivat će biti u znaku najmlađih – biće priređene brojne animacije poput pravog dječijeg zabavnog vašara .

Tivat ove godine priređuje novogodišnji program u trajanju od čak 45 dana. Tokom mjesec i po ukrašena tivatska riva Pine biće pozornica za klizače, pjevače, praznične gastro-kućice, božićne sajmove i humanitarne bazare, dnevne gastro i tematske sadržaje, muzičke koncerte i cjelodnevne zabave.

Programi za najmlađe, „Čarobna šuma”, dječija predstava na ledu i brojna iznenađenja tivatske djece djeci na dar, tokom decembra garantuju zabavu za čitave porodice.