Marko Mršić na prijemu kod potpredsjednika opštine dr Andrije Petkovića

14 aug 2024

Potpredsjednik Opštine Tivat dr Andrija Petković ugostio je danas crnogorskog vaterpolo reprezentativca i olimpijca Marka Mršića, koji mu je uručio suvenire sa Olimpijskih igara u Parizu.

“Sa g-dinom Andrijom Petkovićem sam još davno, dok sam bio član mlađih reprezentativnih selekcija imao dogovor da mu poklonim svoju majicu reprezentacije sa prve Olimpijade na kojoj igram. To je moj način da mu zahvalim za svu podršku. Kad je riječ o Olimpijskim igrama, sigurno da smo mogli više, a igra nam je bila bolja od rezultata. Ali mi smo mlada reprezentacija. Vjerujem, ako nastavimo da se razvijamo u ovom smjeru, da će u Crnu Goru i Tivat stići olimpijska medalja iz Los Anđelesa 2028”, rekao je Marko Mršić ovom prilikom.

“Sjajan je osjećaj dočekati olimpijca iz svog grada. Mi smo u Opštini Tivat spremni da i dalje podržavamo uspješne mlade ljude u svim oblastima. Posebno kad Crnu Goru i Tivat predstavljaju svijetu u najljepšem mogućem svjetlu. Marko zaslužuje da se o njemu kao budućem vlasniku olimpijske medalje koju će donijeti našoj Crnoj Gori povede posebna pažnja. Oduševljen sam suvenirima sa Olimpijade u Parizu” - rekao je potpredsjednik opštine dr Andrija Petković.