Mladi predstavili aktivnosti sa tematskog skupa Deal4EU u Bugarskoj

04 maj 2022

U okviru projekta “DEAL4EU: Youth ambassadors for European Green Deal”, prošle nedjelje održana je prezentacija za mlade o aktivnostima tokom tematskog međunarodnog skupa koji je nedavno održan u Sofiji, Bugarska, pod nazivom “Transforming EU Economy”. Predstavnici Opštine Tivat bili su članovi Omladinskog tima Kristina Marić i Nemanja Bošković. Oni su svojim vršnjacima predstavili sve aktivnosti prezentovane od strane NVO Social Hub Bulgaria, koja je učesnike upoznala sa aktivnostima koje realizuje grad Sofija na temu očuvanja i zaštite životne sredine.

Ovom prilikom, odabrana je i nova grupa predstavnika Opštine Tivat na narednom tematskom međunarodnom skupu koji će biti održan u Leuvardenu u Holandiji, krajem maja mjeseca.

post slika

Galerija